HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan firmamız, kuruluşundan bugüne kadar uzman personeli ile kaliteden ödün vermeden, müşteri çıkarlarını gözeten, ilgili yasal mevzuatlara uyan bir yönetim sistemini benimsemiştir.

SGS GRUP, çevre teknolojisi alanında yurt içi ve yurt dışında “Atıksu Arıtımı, Su Arıtımı, Ekipman, Kimyasal Satısı ve Çevre Danışmanlığı” konusunda hizmete başlamış olup kısa sürede gelişen teknoloji ve yenilenen mevzuatlara uyum sağlayarak ürün ve hizmet yelpazesine yönetim sistemi danışmanlığını da eklemiştir.

2010 yılında SGS Çevre ve Ölçüm Laboratuarlarını kurarak Emisyon, İmisyon, Hava Kalitesi, ve Gürültü ölçümleri kapsamında akreditasyon çalışmalarını tamamlayarak 2012 yılında TÜRKAK’tan akreditasyon belgesini almıştır.

VİZYONUMUZ

Çevre Ölçüm Analiz Laboratuvarları ve Çevre Danışmanlık hizmetleri alanında mühendislik ve uzmanlık alanlarımızla ilgili olarak tercih edilen, tavsiye edilen güvenilir bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Çevre Ölçüm Analiz Laboratuvarları ve Çevre Danışmanlık Hizmetleri ile ilgili sahip olduğumuz
mühendislik ve uzmanlık alanlarımızı müşterilerimizin talep ve beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla karşılamak için varız…”